Biz

ESK Elektronik Tartı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

ESK Elektronik Tartı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1920 yılında Sayın Mustafa KOCABIYIK tarafından AT markasıyla yola çıkmıştır. 1955 yılında ikinci Kuşak sayın Erol KOCABIYIK şirketi devralarak daha ileri taşımaktadır. 

Özellikle (Devlet Demir Yolları) personeli olarak TCDD işe alınmasından sonra kurum içinde kantar alanında görevlendirilmiştir, kurum içinde çok sayıda kantar projelerini yürütmüştür.

Üretim Alanı

Şirketimiz Ankara Temelli Organize Sanayi Bölgesinde
Yer alan 2000 m2 alana sahip imalat tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geçmiş

1920 yılından günümüze kadar uzanan 103 yıllık deneyim, birikimin teknoloji ile işbirliği ile çalışıyoruz.

Ekibimiz

350'den fazla kişiyi bünyesinde barındıran mühendis kadromuz ile en gelişmiş tasarımlar ve sürdürülebilirlikle devam ediyoruz.

50+

Farklı Ülke

350+

Mühendis Ekibi

10000+

Tamamlanmış Proje

103

Yıllık Deneyim

ALTUĞ KOCABIYIK

3.KUŞAK YÖNETİCİ

3.Kuşak

ESK Kantar 103.Yıl

Kurulduğu günden bugüne kadar birçok ülkeye ihracat
Gerçekleştirmiştir. Ülkeler içerisinde de binlerce kantarın imalatı, kurulumu ve kalibrasyonu gerçekleştirilmiştir. Şirketimiz, kantar sektöründe Ülkenin en önde gelen firmaların arasında yer almaktadır.
İmalat yaptığımız tüm ürünlerin tümü, uluslararası yeterlilik belgelerine sahiptir.

Şirketimiz Ankara Temellide Organize Sanayi Bölgesinde
Yer alan 2000 m2 alana sahip imalat tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Şirketimizin ana faaliyet konusu; çeşitli tonajlarda tır kantarı, kamyon kantarı, taşıt kantarı, vagon kantarı, demirci kantarı, canlı hayvan kantarı, mermer kantarı, yük hücreleri (loadcell), indikatör imalatını, kurulumunu yapmak ve satış sonrası servis hizmetleri vermektir.

Kepçe Kantar

Ayrıca, insansız kantar sistemleri, endüstriyel otomasyon tartım sistemlerinde imalatı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz, bünyesindeki uzman personellerimizin    gayretleriyle, sektöre yenilik katma ve sektörde yaşanan sorunların çözümü konusunda birçok başarılar elde etmiştir. Üretilen tüm ürünlerimizin doğru, hassas, dayanıklı, Maliyet-Fayda-Etkin olmasına kısaca kalite sunmaktayız.

ESK KANTAR

1920'Den Günümüze

Kurulduğu günden bugüne kadar birçok ülkeye ihracat
Gerçekleştirmiştir. Ülkeler içerisinde de binlerce kantarın imalatı, kurulumu ve kalibrasyonu gerçekleştirilmiştir. Şirketimiz, kantar sektöründe Ülkenin en önde gelen firmaların arasında yer almaktadır.

En İyi Uygulamalar

Sürdürülebilirlik
Zamanında Proje Teslim
Modern Teknoloji
Modern Tasarımlar
Tecrübe

Ürünlerimiz Hakkında

Kantar üretimi, baskül kalibrasyonlar ve teknik servisleri konusunda, Bilim Sanayii ve Teknoloji Bakanl191, TSE ve AB tarafından verilen yetki belgelerine sahiptir. Kantar kurulum ilk muayenelerini ve arıza sonrası sertifikaları ile müdahale yetkisine sahip bir firmayız.

Bir asrı geçen bu üretim surecinde bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürler sunarız!

ESK KANTAR PNG

ESK Elektronik Tartı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1920 yılında Sayın Mustafa KOCABIYIK tarafından AT markasıyla yola çıkmıştır. 1955 yılında ikinci Kuşak sayın Erol KOCABIYIK şirketi devralarak daha ileri taşımaktadır.  Özellikle (Devlet Demir Yolları) personeli olarak TCDD işe alınmasından sonra kurum içinde kantar alanında görevlendirilmiştir, kurum içinde çok sayıda kantar projelerini yürütmüştür. Üçüncü kuşak olarak Sayın Altuğ KOCABIYIK 2001 yılında grup şirketi olarak ESK markası ile teknolojik gelişmeleri, bilimsel çalışmaları yakından takip ederek faaliyetlerine devam etmektedir.